Üniversitemiz
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

İdari Birimler

Genel Sekreterlik
Vekil Genel Sekreter
Ahmet Yolcu

Dahili: 1210
E-mail: ahmetyolcu@halic.edu.tr​


 

Sibel İlkay Genel Sekreter
Yardımcısı
Dahili: 1464 E-mail: sibelilkay@halic.edu.tr

Yazı İşleri Sorumluluğu

Gülcan Yıldırım Akdağ
Yazı İşleri Sorumlusu
Dahili: 1440 E-mail: gulcanakdag@halic.edu.tr

Sevinç Mısırlı  Dahili: 1441  E-mail: sevincmisirli@halic.edu.tr​
Nurcan Ay Çatalkaya  Dahili: 1442  E-mail: nurcanay@halic.edu.tr
Rektör Danışmanlığı

Rektör Danışmanı
Erhan Köknar

Dahili: 1406
E-mail: erhankoknar@halic.edu.tr

Hukuk Müşavirliği

Avukat 

Erol Bulut

Dahili:
E-mail: erolbulut@halic.edu.tr

Özel Kalem Müdürlüğü
Özel Kalem Müdürü
Şehbal Gündoğdu

Dahili:1430
Birim Görevlileri
Nurdan Acar Dahili: 1467 E-mail: nurdanacar@halic.edu.tr
İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

İnsan Kaynakları Daire Başkanı
Tuğba TÜRKÖZ ERKAN

Dahili: 1495
E-mail:
tugbaerkan@halic.edu.tr


 

Ercan Cihangiroğlu - Müdür  Dahili: 1462  E-mail: ercancihangiroglu@halic.edu.tr

Birim Görevlileri

Nurten Furuncu
İnsan Kaynakları Sorumlusu

Dahili:1414 E-mail: nurtenfuruncu@halic.edu.tr​
Ramazan Sancak Dahili:1463 E-mail: ramazansancak@halic.edu.tr

Akademik Planlama
 
Zeynep İnel Özkipel Dahili: 1170 E-mail: zeynepinel@halic.edu.tr
Fatih Çırak Dahili:1486 E-mail: fatihcirak@halic.edu.tr
Satın Alma ve Yapı İşleri Daire Başkanlığı

Satın Alma ve Yapı İşleri Daire Başkanı
Mehmet Fatih Dönmez

Dahili: 1490
E-mail: fatihdonmez@halic.edu.tr


 

Birim Görevlileri

Anıl Alpsoy  Dahili: 1439 E-mail: anilalpsoy@halic.edu.tr​
Fatih Ener Dahili: 1447 E-mail: fatihener@halic.edu.tr​

Yapı İşleri ve Teknik

Yavuz Erdoğan
Yapı İşleri Sorumlusu

Dahili: 1419 E-mail: yavuzerdogan@halic.edu.tr
Güven Bulakbaşar Dahili: 1395 E-mail: guvenbulakbasar@halic.edu.tr
Sinan Demir Dahili: 1395 E-mail: sinandemir@halic.edu.tr​
Fazıl Çolakerol Dahili: 1395 E-mail: fazilcolakerol@halic.edu.tr​
Abdil Cabbar Kızıltaş Dahili: 1395 E-mail: cabbarkiziltas@halic.edu.tr​
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı
Evrim Ceren Dereli 

Dahili: 1005
E-mail: cerendereli@halic.edu.tr​

Abdullah Yıldız - Müdür  Dahili: 1436  E-mail: abdullahyildiz@halic.edu.tr​


Birim Görevlileri

Kültür ve Spor İşleri

Yunus Toptaş Dahili: 1458 E-mail: yunustoptas@halic.edu.tr
Ozan Çavdar Dahili: 1482 E-mail: ozancavdar@halic.edu.tr

Sağlık Hizmetleri
Münevver Sevindik Aslan Dahili: 4021 E-mail: munevversevindik@halic.edu.tr
Sadiye Şentürk Çavuş Dahili: 2222 E-mail: sadiyecavus@halic.edu.tr
Hazal Özcan -  Psikolog  Dahili: 1009 E-mail: hazalozcan@halic.edu.tr​
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Bilgi İşlem Daire Başkanı
Engin Erdoğan


Dahili: 1424
E-mail:enginerdogan@halic.edu.tr

Birim Görevlileri

Yazılım Birimi

Fikret Çağlar
Yazılım Sorumlusu
Dahili: 3060 E-mail: fikretcaglar@halic.edu.tr


Ağ ve Sistem Yönetimi

Taner Çort Dahili: 1425 E-mail: tanercort@halic.edu.tr
Tuncay Kaplan Dahili: 1423 E-mail: tuncaykaplan@halic.edu.tr


Donanım ve Teknik Hizmetler

Burak Albaz
Donanım ve
Teknik Hizmetler Sorumlusu

Dahili: 1455 E-mail: burakalbaz@halic.edu.tr
Fatih Çırak Dahili: 1486 E-mail: fatihcirak@halic.edu.tr
Fatih Dağıstan Dahili: 1456 E-mail: fatihdagistan@halic.edu.tr
Gökhan Kaymaz Dahili: 1452 E-mail: gokhankaymaz@halic.edu.tr
Murat Demirci Dahili: 1427 E-mail: muratdemirci@halic.edu.tr
Rıdvan Ulupınar Dahili: 1487 E-mail: ridvanulupinar@halic.edu.tr


Işık, Ses ve Görüntü Sistemleri

Soner Gündüz
Işık,Görüntü ve 
Ses Sistemleri Sorumlusu

Dahili: 1505 E-mail: sonergunduz@halic.edu.tr
Ahmet Fatih Karakuş Dahili: 1506 E-mail: fatihkarakus@halic.edu.tr
Selçuk Kurt Dahili: 1506 E-mail: selcukkurt@halic.edu.tr

Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı
Kurumsal İletişim Daire Başkanı

Beyza Nur KALAYCI 
 
Dahili: 1092
E-mail: beyzanurkalayci@halic.edu.tr​



Birim Görevlileri
 
Kurumsal İletişim

Sezai Artar
Tanıtım Sorumlusu

Dahili: 1474 E-mail: sezaiartar@halic.edu.tr
İhsan Hekimoğlu Dahili: 1475 E-mail: ihsanhekimoglu@halic.edu.tr
Ömer Rasim Şişman Dahili: 1006 E-mail: omersisman@halic.edu.tr

 
Medya ve Tasarım
Ayşin Deniz Pamuk Dahili: 1013 E-mail: denizpamuk@halic.edu.tr​
Ersin Tozoğlu Dahili: 1437 E-mail: ersintozoglu@halic.edu.tr
Merve Saygı Dahili: 1461 E-mail: mervesaygi@halic.edu.tr
Özge Karadağ Dahili: 1476 E-mail: ozgekaradag@halic.edu.tr
Şenay Şenakar Ay Dahili: 1091 E-mail: senayay@halic.edu.tr
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Öğrenci İşleri Daire Başkanı 
Ahmet Yolcu

Dahili: 1210
E-mail: ahmetyolcu@halic.edu.tr​

 
Birim Görevlileri

Öğrenci Sorunları Çözüm Merkezi 
 
Sedef Menzi
Öğrenci Sorunları
Çözüm Merkezi Sorumlusu
Dahili: 1438 E-mail: sedefmenzi@halic.edu.tr

Öğrenci İşleri - ogrencihizmetleri@halic.edu.tr
 

Cem Alaçamlı
Öğrenci İşleri Sorumlusu

Dahili: 1214 E-mail: cemalacamli@halic.edu.tr​
Burak Saygı Dahili: 1213 E-mail: buraksaygi@halic.edu.tr​
Ayşe Yeşil Özarabacı Dahili: 1212 E-mail: ayseyesil@halic.edu.tr
Berna Yıldız Taslak Dahili: 1211 E-mail: bernayildiz@halic.edu.tr​
Gülseren Demirel Dahili: 1220 E-mail: gulserendemirel@halic.edu.tr​
Sevginar Sever Dahili: 1217 E-mail: sevginarsever@halic.edu.tr​

Öğrenci Muhasebesi - ogrencimuhasebesi@halic.edu.tr
 

Ali Aktürk
Öğrenci Muhasebesi Sorumlusu

Dahili: 1075 E-mail: aliakturk@halic.edu.tr
Ömer Faruk Bahşi Dahili: 1219 E-mail: omerbahsi@halic.edu.tr
Burak Nişancı Dahili: 1040 E-mail: buraknisanci@halic.edu.tr
Elif Tavman Dahili: 1039 E-mail: eliftavman@halic.edu.tr
Gözde Özel Dahili: 1099 E-mail: gozdeozel@halic.edu.tr
Yahya Kaan Dahili: 1499 E-mail: yahyakaan@halic.edu.tr

Çağrı Merkezi - cagrimerkezi@halic.edu.tr
 

Zeynep Şule Karluva
Çağrı Merkezi ve
Danışma Sorumlusu

Dahili: 1083 E-mail: zeynepkarluva@halic.edu.tr
Nurten Curebal Arı Dahili: 1082 E-mail: nurtenari@halic.edu.tr
Gökhan Yurdakul Çağrı Dahili: 1087 E-mail: gokhanyurdakul@halic.edu.tr
Ahmet Ay Dahili: 1078 E-mail: ahmetay@halic.edu.tr
Kiraz Binici  Dahili:1037  E-mail: kirazbinici@halic.edu.tr
Uzaktan Eğitim Müdürlüğü
Uzaktan Eğitim Müdürü

Güliz Alkım Güneş
 
Dahili: 1477
E-mail: gulizgunes@halic.edu.tr​

Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Müdürlüğü
Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Müdürü

Öğr.Gör.Nazire Fulya Ün Kuburlu

Dahili: 2306
E-mail: fulyaun@halic.edu.tr

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
Kütüphane ve Dokümantasyon Vekil Daire Başkanı
Alperen Abdioğlu 

Dahili: 1018
E-mail: alperenabdioglu@halic.edu.tr​


Birim Görevlileri  

Sema Yılmaz TAŞCI  Dahili: 1012 E-mail: semayilmaz@halic.edu.tr
Kadir Arslan Dahili: 1019 E-mail: kadirarslan@halic.edu.tr
Emrah Düzcü Dahili: 3009 E-mail: emrahduzcu@halic.edu.tr​
Mali İşler Daire Başkanlığı

Mali İşler Daire Başkanı

Dahili:
E-mail: 

Nurhan Demirkol - Müdür  Dahili: 1416 E-mail: nurhandemirkol@halic.edu.tr​


Birim Görevlileri

Genel Muhasebe

Gülşah Fıçıcıoğlu Gölcü
Mali İşler Sorumlusu

Dahili: 1471 E-mail: gulsahficicioglu@halic.edu.tr​
Rukiye Bircan Dahili: 1417 E-mail: rukiyebircan@halic.edu.tr


Finans
Gülşah Aytürk Dahili: 1494 E-mail: gulsahayturk@halic.edu.tr​
Yök İlişkileri Müdürlüğü

Yök İlişkileri Müdürü

Mustafa Kılıçaslan
 
Dahili: 1400
E-mail: mustafakilicaslan@halic.edu.tr

Uluslararası İlişkiler Ofisi Daire Başkanlığı
Uluslararası İlişkiler Ofisi Daire Başkanı​
Hüsnü Ayhan Avcı
 
Dahili: 1445
E-mail: ayhanavci@halic.edu.tr​

 


Birim Görevlileri
Süheyla Güverçin Dahili: 1162 E-mail: suheylaguvercin@halic.edu.tr
Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
Destek Hizmetleri Vekil Daire Başkanı
Yalçın Bal
 
Dahili: 1152
E-mail:yalcinbal@halic.edu.tr


 

Birim Görevlileri


İdari İşler 
 

Baskı Merkezi
Hilal Sultan AK Dahili: 2020 E-mail: baskimerkezi@halic.edu.tr​

Güvenlik Sorumluları
 
Erol Bozkurt  Dahili: 1007 E-mail: erolbozkurt@halic.edu.tr​
Tarkan Saçaklı Dahili: 1353 E-mail: tarkansacakli@halic.edu.tr

Ulaştırma Sorumlusu
Mustafa Parlak Dahili:1017 E-mail: mustafaparlak@halic.edu.tr​

Temizlik Sorumlusu
Naim Ataman Dahili: 3083 E-mail: naimataman@halic.edu.tr​

Muhaberat

Cengiz Karadağ Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Osman Macit Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Kadir Şaşmaz Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Eren Metin Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Cüneyt Kala Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Strateji ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı
Strateji ve Kalite Geliştirme Daire Başkanı
Dr. Öğretim Üyesi Özlem Atan

Dahili: 3063
E-mail: ozlematan@halic.edu.tr

 
Birim Görevlileri
Aslı Erdoğdu  Dahili: 1347  E-mail: aslierdogdu@halic.edu.tr​

Kalite Müdürlüğü

Dr.Öğr.Üyesi
Sultan SELÇUK SÜTLÜ - Müdür
Dahili:11163  E-mail: sultansutlu@halic.edu.tr


Kariyer Merkezi Müdürlüğü

Fatih Cetiz - Müdür Dahili:1473  E-mail: fatihcetiz@halic.edu.tr

Staj Koordinatörlüğü
Staj Koordinatörlüğü
 

Staj Koordinatörü


Dahili: 
E-mail: 


 

Kenan Yıldırım Dahili: 1415 E-mail: kenanyildirim@halic.edu.tr
Sabri Yenen Dahili: 3003 E-mail: sabriyenen@halic.edu.tr
Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi
Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Kahveci

Dahili: 3085
E-mail: mehmetkahveci@halic.edu.tr



 

Birim Görevlileri

Cansu Göktaş Dahili: 1449 E-mail: cansugoktas@halic.edu.tr​
Muhammed Arif Boyraz Dahili: 1328 E-mail: arifboyraz@halic.edu.tr
Fatih Aytekin Dahili: 1327 E-mail: fatihaytekin@halic.edu.tr​