Avantgarde Collection Otelleri Haliç Üniversitesinde
Eklenme Tarihi : 01.04.2016

Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü tarafından organize edilen “Turizmde Kariyer” konulu etkinlikte Avantgarde Collection yetkilileri tarafından “Turizm Sektöründeki Güncel Gelişmeler ve Turizmde İstihdam Olanakları” konulu sunumlar gerçekleşti.

Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel, catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır. Son teknolojiyi modern sanatlarla bir araya getiren Avantgarde Collection çatısı altında, İstanbul’daki Avantgarde Levent, Avantgarde Taksim, Avantgarde Taksim Square ve Bodrum’daki Avantgarde Yalıkavak otelleri yer alıyor.

Turizmde Kariyer Konulu etkinlikte, Avantgarde Collection Oteller Grup Direktörü Tanay ADIGÜZEL, Avantgarde Collection İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi Buse KARAN, İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr.Kamile PERÇİN AKGÜL, Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr.Mehmet Kahveci, Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkan Yardımcısı Öğr. Gör. Yusuf YILDIRIM, Öğr.Gör.Ahmet ASLAN, Arş.Gör. Egemen Güneş TÜKENMEZ, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Ayhan BAYRAM ve Turizm İşletmeciliği Bölümü öğrencileri hazır bulundu.

Avantgarde Collection Oteller Grup Direktörü Tanay ADIGÜZEL, “Turizm Sektörünün Geleceği” hakkında bilgiler verdi. Tanay Adıgüzel’in konuşmasının ardından, Avantgarde Collection İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi Buse KARAN “Turizm Sektöründe Staj ve Kariyer İmkânları” konularında öğrencilerimizi bilgilendirdi.

Sunumlar sonrası İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr.Kamile PERÇİN AKGÜL ve Turizm İşletmeciliği öğretimüyeleri tarafından konuşmacılara teşekkür edildi.