Duyurular
Fen-Edebiyat Fakültesi Mazeret Sınavları Sınav Programı Hk.
Eklenme Tarihi : 16.12.2016

Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencilerinden mazeret sınavına alınacak öğrenciler için mazeret sınav programı aşağıdadır.
 

20.12.2016 SALI 09:00-11:00 B-106

Gözetmen: Uzm. Hatice Kurnaz

BİY205 Temel Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Defne Levent

Emel Sarakurt

Selin Sağ

ACL 301 American Novel I

Günce Kukul   
Kübra Güllük

 

Anıl Kadir GÜLSOY

ING 322 mesleki İngilizce II

Nail Bayrak

FEL 101 Felsefe

Muhammed Rezan Alioğlu

 

Dilan Taşkıt

 

Talha Topaloğlu

 

Akın Erkoç

 

Müge Melis Haliloğulları

 

Rojin Enes

 


20.12.2016 SALI- B-106  11:00-13:00 

Gözetmen: Uzm. Hatice Kurnaz

EGT 208 Öğretim İlke ve Yöntemleri

Yonca Nokiç

Elif ÇİTÇİ

Cennet AKDAĞ

BİY301 Biyokimya I

Berke Gençe

Selin Sağ

Deniz Karahasan

PSİ 371 Psikoloji ve Sanat

Rojin  Enez

BİY307 Moleküler Biyoloji Teknikleri Laboratuvarı I

Berfin Refika Manduz

Uğur Ozan TÜYSÜZ

Merve Nur VERGİLİ

BİY403 Biyoinformatik

Emel SARAKURT

Mat 315 Kısmi Türevli Diferansiyel Denklemler

Nail Bayrak

 


20.12.2016 SALI- SALI B-301 (15:00-17:00) 

Gözetmen: Uzm Hatice Kurnaz,  Uzm. Ceyda Öztek

DERS

SINAVA KATILACAK ÖĞRENCİLER

PSİ 201 Duyum ve Algı

Dilara Gün

Aylin Saygın

Berfu Avkan

Gülşen Saatçi

EGT 205 Sınıf Yönetimi

Berfin  Acar

Nail Bayrak

Rojin Enez

Defne LEVENT

AKE 453 Sosyadilbilim

Günce KUKUL

Aybike UĞUZ

Anıl Kadir GÜLSOY

BİY203 Hücre Biyolojisi

Selin SAĞ

Emel SARAKURT

BİY357 Kök Hücre Biyolojisi

Deniz Naz DENİZ

Merve Nur VERGİLİ

TDE-103 A Osmanlı Türkçesine Giriş I

Sevde Nur  Çetin 

PSİ 401 Görüşme Teknikleri

Meryem Berrin Ak

Şehriban Güven

Sümeyye Telli

Şeyma Uzun

ETI 407 Social Translation

Alaaddin KOÇ 

ETI 113 Expository Writing I

Ömer Salih ÇEKER

MAT 111 Matematik I

Gülsün Cengiz

Turgut Beyhan

ETI 203 Studies in Translation

Şule ALANBAY 

Yonca NOKİÇ

AKE-103 Metin İnceleme

Alan ÇILGIN

Kubat Ceyhun SARI

PSİ 363 Psikanalize Giriş

Seda Bayram

Esra Demirboğa

Meri Toparaklak Kasar

Cennet Akdağ

Sündüz Çevik Bayazıt

Mehtap Öztürk

Nihat Ersin

BİY407 Moleküler Biyoloji Uygulamaları Laboratuvarı I

Aykut ÖZLALE

Gamze TEMİZEL

Gözde ÖZKAN

Mert KARACA

ACL 405 Minority Literature

Tutya ERYENTÜRK

BİY 451 İmmünolojinin Temelleri

İrem EROL

 


21.12.2016 B701-ÇARŞAMBA (09:00-11:00)

 Arş. Gör Aslınur Akdeniz,  Uzm Şafak Şener

EGT 305  Eğitimde Eylem ( Aksiyon) Araştırması

Berika Göktürk

Elifnur Bekçi

Akın Erkoç

Mehmet Sait ÇİFTÇİ

AKE 451 Film Çalışmaları

Bahar BORA

Aybike UĞUZ

Alan ÇILGIN

Bartu SİVRİ

Anıl Kadir GÜLSOY

MAT 311 Reel Analiz

Turgut Beyhan

 

 

 

FİZ101 Fizik I

Emel SARAKURT

Burcu DEMİRİZ

Erhan ÇAKIR

ETI 209 Psychology and Language

Şule ALANBAY 

ETI 372 French III

Uğur Can Özçelik

TDE-105 Türkiye Türkçesi Grameri I

Sevde Nur  Çetin 

EGT-101 Eğitim Bilimine Giriş

Nail Bayrak

Fatma Özer

Defne LEVENT

M. Zahid ÜNLÜ

BİY303 Moleküler Genetik I

Merve Nur VERGİLİ

Hazal ŞAHİN

SELİN ENSARİ

PSİ 309 Araştırma Yöntemleri

Mustafa Yaşar

Rojin Enez

Merve İnci Cömert

Dilan Taşkıt

PSİ 358 İletişim

Ruken Turgay

MAT-213 Matematik III

Bircan Hacıoğlu

TAR 371 Bilim Tarihi

Hatice Soytürk

Yonca NOKİÇ

Ferdi OĞUZ

BİY401 Hücre Moleküler Biyolojisi 

Gözde ÖZKAN

Özlem OĞUZ

BİY405 Moleküler Biyoloji Uygulamaları ı

Aykut Özlale

Mert Karaca

Gamze Temizel

MAT171 Sosyal Bilimler için Matematik I

Elif ÇİTÇİ

PSİ 467 Psikanaliz ve Edebiyat

Nihat Ersin

 

21.12.2016. ÇARŞAMBA B-702 16:00-18:00

Gözetmenler: Arş. Gör. Büşra Yıldıztaşı, Uzm. Şafak Şener

MAT111 Matematik I

Aykut ÖZLALE

Defne LEVENT

Elif ÇİTÇİ

Emel SARAKURT

Burcu DEMİRİZ

Berke GENÇÇE

Çağla Filiz AKAR

ACL 207 American Short Story

Muhammed Enes ŞEKER

Bahar BORA

Elif Koc

Ayşe KAYA

Aybike UĞUZ

PSİ 209 Öğrenme Psikolojisi

Aylin Saygın

Berfu Avkan

İlknur Saruhan

Zeynep Armay

İrem Altun

Zarifenur Yaman

Şeyma Uzun

Dilan Taşkıt

Mustafa Akkaya

TDE-109 Bilimsel Araştırma ve Yazma Yöntemleri

Sevde Nur  Çetin  

İST 201 İstatistik I

Talha Topaloğlu

Esra Çakır

Akın Erkoç

Rojin Enes

Müge Melis Haliloğulları

ETI 207 Cultures of the World I

Yonca NOKİÇ

Şule ALANBAY 

MAT 411 Fonksiyonel Analiz

Serav Güreli

Turgut Beyhan

MAT-215 Diferansiyel Denklemler

Nail Bayrak

Bircan Hacıoğlu

BİY359 RNA Dünyası

Deniz Naz DENİZ

Gözde ÖZKAN

Merve Nur VERGİLİ

Mert KARACA

TDE-111 Türk Dili Tarihi I

Sevde Nur  Çetin 

Cabir Dalay

ACL-307 Critical Theory I

Kübra GÜLLÜK

Emine AĞAR

Melis YALÇIN

Anıl Kadir GÜLSOY

PSİ 374 Özel Eğitim

Şahin Vural

Mehmet Sinan Öztürk

PSİ 356 Uygulamalı Gelişim Psikolojisi

Nihat Ersin

 

 

22.12.2016 PERŞEMBE A-310  (11:00-13:00)

Gözetmenler: Arş. Gör. Aslınur Akdeniz, Arş. Gr. Büşra Yıldıztaşı

BİY103A Genel Biyoloji Laboratuvarı I

Emel SARAKURT

ETI 253 Literature and Translation

Şule ALANBAY 

ETI 119 Research Methods

Yonca NOKİÇ

Ömer Salih ÇEKER

TDE 111 Türk Dili Tarihi I

Sevde Nur Çetin

Cabir Dalay

MAT 415 Uygulamalı Matematik I (Özel Fonksiuonlar)

Turgut Beyhan

ACL 203-Survey of American Literature

Muhammed Enes ŞEKER

ACL 305 American Poetry

Aybike UĞUZ

Anıl Kadir GÜLSOY

AKE 109 Mitolojı

Baran Kıran

ACL 351 Comparative Literature

Tutya Eryentürk

   

KİM101 Genel Kimya I

Gözde Özkan

Selin SAĞ

Burcu Demiriz

M. Zahid ÜNLÜ

Bestehan Mete

Özlem OĞUZ

   

BİY305 Moleküler Biyoloji Teknikleri I

Berfin Refika Manduz

Uğur Ozan TÜYSÜZ

Merve Nur VERGİLİ

Nur GÜN

PSİ 203 Sosyal Psikolojiye Giriş I

Merve Dokuyucu

Akın Erkoç

İng 211 İngilizce Dilinde Okuma ve Konuşma

Nail Bayrak

 

22.12.2016 PERŞEMBE  A-310 15:00-17:00

Gözetmenler: Uzm. Nadire Hicret Pekdemir

BİY201 Temel Mikrobiyoloji

Defne LEVENT

Selin SAĞ

KİM103B Genel Kimya Laboratuvarı I

Emel SARAKURT

ETI 109 Translation I

Ömer Salih Çeker

ETI 111 Turkish for Translators I

Yonca Nokiç

TDE 101 Eski Türk Edebiyatı I

Sevde Nur Çetin

MAT-151 Matematik Tarihi

Nail Bayrak

ACL 209 Introduction to Drama

Bahar BORA

Günce KUKUL

BİY455 Kanser Biyolojisi ve Genetiği

Elif Çitçi

Özlem Oğuz

PSİ 211 Yaşam Boyu Gelişim I

Ayşegül Tosyalı

Sündüz Çevik Bayazıt

Ayşe Kaya

Mustafa Akkaya

Ayşe Eylül Alagöz

PSİ 315 Psikolojik Testler

Merve İnci Cömert

Mehtap Öztürk

Dilan Taşkıt

SOS 111 Sosyoloji

Cennet Akdağ

Akın Erkoç

Rojin Enez

Müge Melis Haliloğulları

 

23.12.2016 CUMA B-302 14:00-16:00

Gözetmenler: Arş. Gör. Gizem Akcan, Uzm Şafak Şener

PSİ 404 Endüstri Psikolojisi

Sümeyye Telli

Nisa Naz Ayyıldız

Dilan Taşkıt

MAT 413 Topoloji I

Savaş Yıldız

Merve Çakır

Turgut Beyhan

PSİ 207 Kişilik Kuramları I

Nazmiye Eligül

Gizemay Akkırık

MAT-355 Cebir ve Sayılar Teorisi

Fatma Özer

Büşra Özdemir

BİY 453 Genetik mühendisliği

Ferdi OĞUZ

Özlem OĞUZ

ETI 117 Textual Analysis

Mahmut ÇAĞIM 

Şule ALANBAY 

TDE-107 Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı I

Sevde Nur  Çetin 

Cabir Dalay

PSİ 303 Psikopatoloji I

Cihat Akçay

Rıdvan Ödük

Meri Toparaklak Kasar

Mehtap Öztürk

Nihat Ersin

Hatice Soytürk

KİM201 Organik Kimya I

Aykut ÖZLALE

Selin SAĞ

Defne LEVENT

M. Zahid ÜNLÜ

Emel SARAKURT

AKE-303 Amerikan Tiyatrosu I

Alan ÇILGIN

Anıl Kadir GÜLSOY

Neslihan DUYGULU

ACL 407 Seminer Şiir

Büşra ILDIZ

Tutya ERYENTÜRK

PSİ 101 Psikolojiye Giriş I

Cennet Akdağ

Duyğu Büşra Yılmaz

Meriç Erem

Müge Melis Haliloğulları

Mehmet Sinan Öztürk

AKE-355 Amerikan Sanat Tarihi I

Sevgi ŞİRİNKAN

Tayfun ARAS

TAR-102 Türk Kültür Tarihi

Nail Bayrak

ETI 315 Translation for Media

Yonca NOKİÇ

 

PSİ 373 Psikoloji ve Sinema

Hilal Eda Coşkun

Rojin Enez