Duyurular
2016-2017 Öğrenci Konseyi Bölüm Temsilcisi Sonuçları açıklanmıştır. Kazanan adaylar için tıklayınız.
Eklenme Tarihi : 28.11.2016

Fakülte Bölüm Aday Aldığı Oy
BESYO Antrenörlük  Bahaddin Aktan 30
BESYO Rekreasyon Pakize İrem Daniş 22
BESYO Spor Yöneticiliği Sinan Topci 27
Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik Elektronik Mühendisliği Yükseklisans Programı Emre Sözen 1
Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Yükseklisans Programı Duygu Berraksu  4
Fen Bilimleri Enstitüsü İç Mimarlık Yükseklisans Programı Muhammed Sinan Zorca 2
Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Yükseklisans Programı Ayşe Gonca Mutlu 5
Fen Bilimleri Enstitüsü Moleküler Biyoloji ve Genetik Yükseklisans Programı Şafak Şener 1
Fen Bilimleri Enstitüsü Yönetim Bilişim Sistemleri Yükseklisans Programı Aykut Kılıç 3
Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Furkan Durak 16
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Rüya Leblebici 15
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Selin Ensari 39
Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim Tercümanlık Azra Erdem-Nurdan Ülker 7
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Erol Yıldırım 200
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Ceren Ödemiş 20
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Orhan Kaya  26
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Moda Tasarımı Mehmet Oymak 43
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Serra Yavuz 157
İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Mustafa Kuriş 41
İşletme Fakültesi İşletme (İngilizce) Deha Doğan 16
İşletme Fakültesi İşletme (Türkçe) Burak Özbay 62
İşletme Fakültesi İşletme Enformatiği Mahmut Faruk Şahin 51
İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Mustafa Özdemir 98
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Metehan Küçük 26
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik  Seda Nur Aydın 35
Konservatuar Türk Musikisi Aykut Furkan Şahin-Seda Yersel  1
Konservatuar Tiyatro Umut Deniz Karaboğaz 19
Konservatuar Opera ve Konser Şarkıcılığı Murat Çamlıtepe 21
Meslek Yüksekokulu Aşçılık Oğuzhan Özer 33
Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Samet Karapinar 20
Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Yasin Bilen 32
Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Beyza Nur Gündoğdu  12
Meslek Yüksekokulu Elektronik Teknolojisi Ali Yazıcı 13
Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Özdenur Şentürk 22
Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Mehmet Emin Demirci 5
Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Enes Adak 22
Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Atalay Can Söyük 4
Meslek Yüksekokulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Sümeyye Cin 6
Meslek Yüksekokulu Lojistik Akif Ersoy 21
Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Eniz Sayın 11
Meslek Yüksekokulu Sahne Dekor Tasarımı Gizem Hasaltun  2
Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Ahmetcan Karaçam  3
Meslek Yüksekokulu Üretimde Kalite Kontrol Sebahattin Can Aydın 4
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Hilal Başımoğlu 20
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Alihan Kazdal  95
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Zafer Çelik 66
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Ahmet Yasir Şahin 33
Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Gizem Çimen 76
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Yiğit Dişisağlam 101
Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Enes Süne 12
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik  Esra Başakıl 7
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon  Atahan Turhan 7
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kuruluşları Anabilim Dalı Aslan Nacak 1
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Ana Bilim Dalı Hümeyde Aslanlı 7
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Ali Yılmaztekin 135
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Ebelik Şeyda Medine Bakan 56
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Esra Demir 187
Sosyal Bilimler Enstitüsü Fotoğraf ve Video Yüksek Lisans Programı Alper Gündoğdu 1
Sosyal Bilimler Enstitüsü Grafik Tasarım Yüksek Lisans Programı  Anıl Altın  5
Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yükseklisans ve Doktora Programı Metin Özcan 5
Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yükseklisans Programı Hatice Kahramanoğlu 16
Sosyal Bilimler Enstitüsü Tekstil Moda Tasarımı Yüksek Lisans Programı Özgür Parlaklı 2
Sosyal Bilimler Enstitüsü Tiyatro Yüksek Lisans Programı  Mustafa Ergüven  3
Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Musikisi Yüksek Lisans Programı  Yunus Yaldız 2
Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Yükseklisans Programı Zeynep Şemdinoğlu 1
Fakülte Bölüm Aday Aldığı Oy
BESYO Antrenörlük  Bahaddin Aktan 30
BESYO Rekreasyon Pakize İrem Daniş 22
BESYO Spor Yöneticiliği Sinan Topci 27
Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik Elektronik Mühendisliği Yükseklisans Programı Emre Sözen 1
Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Yükseklisans Programı Duygu Berraksu  4
Fen Bilimleri Enstitüsü İç Mimarlık Yükseklisans Programı Muhammed Sinan Zorca 2
Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Yükseklisans Programı Ayşe Gonca Mutlu 5
Fen Bilimleri Enstitüsü Moleküler Biyoloji ve Genetik Yükseklisans Programı Şafak Şener 1
Fen Bilimleri Enstitüsü Yönetim Bilişim Sistemleri Yükseklisans Programı Aykut Kılıç 3
Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Furkan Durak 16
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Rüya Leblebici 15
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Selin Ensari 39
Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim Tercümanlık Azra Erdem-Nurdan Ülker 7
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Erol Yıldırım 200
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Ceren Ödemiş 20
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Orhan Kaya  26
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Moda Tasarımı Mehmet Oymak 43
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Serra Yavuz 157
İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Mustafa Kuriş 41
İşletme Fakültesi İşletme (İngilizce) Deha Doğan 16
İşletme Fakültesi İşletme (Türkçe) Burak Özbay 62
İşletme Fakültesi İşletme Enformatiği Mahmut Faruk Şahin 51
İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Mustafa Özdemir 98
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Metehan Küçük 26
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik  Seda Nur Aydın 35
Konservatuar Opera ve Konser Şarkıcılığı Aykut Furkan Şahin-Seda Yersel  1
Konservatuar Tiyatro Murat Çamlıtepe 21
Konservatuar Türk Musikisi Umut Deniz Karaboğaz 19
Meslek Yüksekokulu Aşçılık Oğuzhan Özer 33
Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Samet Karapinar 20
Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Yasin Bilen 32
Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Beyza Nur Gündoğdu  12
Meslek Yüksekokulu Elektronik Teknolojisi Ali Yazıcı 13
Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Özdenur Şentürk 22
Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Mehmet Emin Demirci 5
Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Enes Adak 22
Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Atalay Can Söyük 4
Meslek Yüksekokulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Sümeyye Cin 6
Meslek Yüksekokulu Lojistik Akif Ersoy 21
Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Eniz Sayın 11
Meslek Yüksekokulu Sahne Dekor Tasarımı Gizem Hasaltun  2
Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Ahmetcan Karaçam  3
Meslek Yüksekokulu Üretimde Kalite Kontrol Sebahattin Can Aydın 4
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Hilal Başımoğlu 20
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Alihan Kazdal  95
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Zafer Çelik 66
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Ahmet Yasir Şahin 33
Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Gizem Çimen 76
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Yiğit Dişisağlam 101
Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Enes Süne 12
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik  Esra Başakıl 7
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon  Atahan Turhan 7
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kuruluşları Anabilim Dalı Aslan Nacak 1
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Ana Bilim Dalı Hümeyde Aslanlı 7
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Ali Yılmaztekin 135
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Ebelik Şeyda Medine Bakan 56
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Esra Demir 187
Sosyal Bilimler Enstitüsü Fotoğraf ve Video Yüksek Lisans Programı Alper Gündoğdu 1
Sosyal Bilimler Enstitüsü Grafik Tasarım Yüksek Lisans Programı  Anıl Altın  5
Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yükseklisans ve Doktora Programı Metin Özcan 5
Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yükseklisans Programı Hatice Kahramanoğlu 16
Sosyal Bilimler Enstitüsü Tekstil Moda Tasarımı Yüksek Lisans Programı Özgür Parlaklı 2
Sosyal Bilimler Enstitüsü Tiyatro Yüksek Lisans Programı  Mustafa Ergüven  3
Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Musikisi Yüksek Lisans Programı  Yunus Yaldız 2
Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Yükseklisans Programı Zeynep Şemdinoğlu 1